Pejsek
Zdroj: facebook.com
Šťastný konec

Rodiče vzali malému chlapci štěně a dali ho do útulku. Hochova reakce je neskutečně dojemná

Vzít si domů mazlíčka je velká zodpovědnost, ne každý si to uvědomuje, a pak dochází k nešťastným situacím, kdy musí mazlíček do útulku. Tak to bylo i v tomto případě.

Rodiče chtěli udělat synovi radost a darovali mu štěně. Boxer byl příliš divoký a několikrát se stalo, že dítě nechtěně uhodil nebo ošklivě strčil. Rodiče už se na to nemohli dívat a rozhodli se pro razantní řešení. I když to pro ně bylo bolestivé, tak odvedli psa do útulku.

Nejhorší to bylo pro syna Rhiha Lighthinga, který se za situaci cítil zodpovědný. Udělal proto krásné gesto, které by udělalo jen málo které dítě. Sepsal pro zaměstnance útulku celý blok pokynů, jak se o psa starat. Kromě toho, co má rád, tak tam byly i věci, které jsou pro něj nepříjemné, jako třeba voda nebo sníh, a také to, že by se měl koupat minimálně. Také o něm napsal krásná slova, jako že je to milující mazel a dobrý hlídač.

Jeho dojemná slova se vyplatila. Příběh zanedlouho dojal jednoho z místních obyvatel a štěně si adoptoval. Pes je konečně v rodině, kde jeho hyperaktivitu zvládají, a snad už s nimi zůstane.

Máte podezření, že vaší rodině šéfuje pes?
Chcete psa? Vyberte vhodné plemeno

 

Autor: Beat

Diskuze