Hollie Modlinsky
Zdroj: Profimedia
Nevšední rodina

Rodiče si přáli, aby dcera držela dietu. Co jí za zhubnutí slíbili?

Hollie Modlinsky (23) byla sice krásná, ale měla pár kilo navíc. To se jí i jejím rodičům nelíbilo, a tak se rozhodla zhubnout. Za to pro ni rodiče udělali neobvyklý skutek!

5 fotek
Hollie Modlinsky byla dívka korpulentních tvarů, což dokazuje i její původní velikost 20. Ona i její rodiče viděli, že je dívka ve svém těle nešťastná, a tak se rozhodla se s postavou něco udělat a shodit přebytečná kila.

Povedlo se a Hollie se z velikosti 20 dostala na 12. Zhubla téměr 40 kilo a pyšnila se postavou, o které si předtím mohla nechat jen zdát. Rodiče Jayne (44) a Terence (45) na ní byli velmi pyšní. Jenže dívka měla v tu ránu na světě nový komplex ze svého těla.

S úbytkem váhy přišla také o velká dmoucí ňadra, a tak se styděla a trápilo jí to, že jí rodiče slíbili prsa nová! Podstoupila plastickou operaci, která rodiče stála v přepočtu kolem 150 tisíc korun a s o pět čísel většími ňadry je nadmíru spokojená. A rodiče? Ti jsou šťastní, že mají štíhlou, krásnou a veselou dceru! Co na to říkáte, zaplatili byste svému dítěti plastickou operaci?

Autor: bin

Diskuze