Emma Woodhouse - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Každý den vzácný

Rodiče se nesmířili se smrtí novorozené dcery. Dva týdny se o ni doma starali! FOTO

Říká se, že není nic horšího, než zažít smrt vlastního dítěte. V případě Emmy (27) a Paula (29) to přišlo opravdu rychle. Holčička zemřela hned po porodu, a tak jim trvalo, než se s jejím tělíčkem rozloučili.

10 fotek
Emma a její manžel Paul se těšili na dvojčátka. Jenže Emma v květnu předčasně porodila a dcera Jessica se narodila mrtvá. Rodiče smrt miminka natolik semlela, že se rozhodli pro opravdu nevšední krok. Tělíčko si odvezli domů a nechali si ho tam další dva týdny.

Pokud vám to připadá jako šílenost, možná trošku je. Nemocnice to každopádně nejen že povolují, ale dokonce rodičům v takových případech poskytnou pomoc. Emma a Paul dostali na tělíčko chladící kolíbku, která má zabránit předčasnému rozkladu.

Dalších čtrnáct dní se rodina chovala, jako kdyby malá Jessica žila. Spolu s přeživší sestřičkou Bellou ji normálně koupala, chovala a uspávala. Po uplynutí dané doby už ale byl nejvyšší čas tělíčko holčičky předat pohřební službě, která ho zpopelnila a urnu předala zpátky rodičům. Jessicu tak mají znovu u sebe, i když už ne tak, jak si ji pamatují.
 

Autor: bin

Diskuze