Znásilnění
Zdroj: Thinkstockphotos
Z toho mrazí

Rodiče brutálně znásilňovali svoji dceru (12)! Když policii řekli DŮVOD, všem hrůzou zatrnulo

Jen těžko lze uvěřit, jak lidské zrůdy po světě chodí. Zvlášť ještě, když jde o rodiče dvanáctileté holčičky. Z té si udělali sexuální otrokyni. Když byli chyceni, prozradili mrazivý důvod svého činu!

Naprosto otřesný případ vyšetřovali policisté v ruském Volgogradu. Rodiče se sexuálně uspokojovali na své vlastní dvanáctileté dceři! Sloužila jim jako sexuální otrok. Vše se odehrávalo v rozmezí 3-4 měsíců na přelomu předloňského a loňského roku. Podle britského deníku Metro otec opakovaně holčičku znásilňoval v posteli jejich ložnice. Celých zvrhlých hrátek se přitom účastnila i matka holčičky.

Největší šok však přišel, když případ praskl a zvrácení rodiče byli u soudu vyslýchání. Ze slyšení vzešlo, že svého činu nelitují. Jako důvod, proč dívce způsobili nenávratné trauma a psychické následky, uvedli, že raději si ji znásilní sami, než aby to udělal nějaký jiný úchyl. Tímto způsobem prý holčičku chtěli uvést do života dospělých. Za svůj nechutný čin nakonec dostali oba dva 20 let odnětí svobody.
 

Autor: bin

Diskuze