Liza Verbitskaya - 1
Zdroj: YouTube.com
Dost zírala

Roční dceru nechala samotnou v prázdném domě! O pár let později ji našla v neuvěřitelném stavu

Matka opustila svoji roční dceru, když ji nechala na pospas osudu v domě úplně samotnou. Po letech si ale usmyslela, že chce dívku zase vidět... Našla jí.

7 fotek
Případ se odehrál v ruském měste Jaroslavl, které leží severně od Moskvy. Několik dní chodili obyvatelé tohoto města okolo velkého domu. Slyšeli z něj naříkání a pláč. Když se pak po týdnu do domu na popud obyvatel jeli podívat policisté, nevěřili svým očím. V pokoji domu seděla na zemi roční holčičika. Špinavá, vyčerpaná, hladová...

Dívka byla hned převezena do nemocnice, kde se přišlo na to, že má zlomenou kyčel, a tak si tam bude muset nějakou dobu pobýt. Pak se počítalo s tím, že ji umístí do sirotčince. Do stejné nemocnice, kde ležela malá liza Verbitskaja. chodila ale do vedlejšího pokoje navštěvovat svého syna Inna. Ta si Lisy všimla a začala jí navštěvovat. Když jí v nemocnici řekli, co si dívka vytrpěla, nemohla to tak nechat a nosila jí pravidelně hračky a další potřebné věci.

Když měli holčičku propustit a umístit do sirotčince, Inně došlo, že o ní nechce přijít. Rozhodla se proto dívku adoptovat. A tak se také stalo. Liza vyrůstala v milující rodině spolu s dalšími dvěma kluky. Jenže z počátku se dlouho nemohla zbavit trauma, které utrpěla kvůli týdennímu opuštěnému pobytu v domě. Nemohla se naučit pořádně chodit a byla velmi plachá. Inna se jí proto rozhodla pomoct tím, že ji přihlásila na kurzy tance, které dívce měly pomoct. Povedlo se! Dívka to dotáhla tak daleko, že se účastnila jako tanečnice různých talentových soutěží a nakonec se přihlásila i do soutěže krásy.

V ten moment si jí všimla její biologická matka, která dívku poznala. Poznala svoji holčičku, kterou před více než deseti lety opustila a nechala na pospas osudu. Biologické matce se pak zastesklo a řekla si, že se se svojí dcerou spojí. Úředně nemá jako rodič na Lizu žádné právo, a tak je pouze na dívce, jestli bude chtít vzít svoji skutečnou matku na milost... V době, kdy dívka potřebovala její lásku a péči nejvíce, tu pro ni nebyla. Odpustili byste jí?

Autor: bin

Diskuze