Gratulujeme

Robinsonka Terry se pochlubila snubákem: Jejím vyvoleným je veřejně známá osobnost!

Účastnice druhé řady reality show Robinsonův ostrov Tereza Dušková (22) přišla s velkou novinkou a překvapila nejen svoje fanoušky. Bude se vdávat!

5 fotek
Ještě nedávno se Tereza Dušková nechala slyšet, že žádný vztah rozhodně nehledá a chce mít čas sama pro sebe. Teď se ale karta obrátila. Uplynulo pár měsíců a vše je jinak!

Brunetka je zamilovaná, avšak zatím svého snoubence tají. Na sociálních sítích zveřejnila Terry fotku, z které vyplývá, že se za co nevidět bude vdávat. Tereza však zůstává tajemná a k fotce se snubním prstýnkem nic nenapsala.

„Je to opravdu ta pravá láska. Našla jsem ho úplně náhodou a brzy zveřejním, o koho jde,“ prozradila ale nakonec pro server eXtra.cz. Podle jejích slov není její snoubenec obyčejný člověk z lidu. Mělo by se jednat dokonce o veřejně známou osobnost. Kdo je tím šťastným, kterému se podařilo svéráznou Terry sbalit, je zatím tajemství.

Ostatně, že se nějaký vztah vyvíjí, prozradila pro TV Nova Terry už v srpnu. Na záznam rozhovoru se můžete podívat ve videu výše.

Nejkrásnější a nejslavnější zásnubní prsteny
Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena?

Autor: mk

Diskuze