Robinsonův ostrov - Nikol
Zdroj: TV Nova/Instagram
Kráska v černé

Robinsonka Nikol vypadala dříve úplně jinak! Nepoznali byste ji. FOTO!

Soutěžící z Robinsonova ostrova Nikol Gremplewská (25) je známá jako křehká Barbie. Ne vždy tomu ale tak bylo. Dříve působila a hlavně vypadala naprosto jinak! Nevěříte? Podívejte se sami.

9 fotek
Robinsonka Nikol působí v soutěži jako křehká a naivní dívka. Skutečnost je však dle jejích vlastních slov jiná. Naopak se netajila už od začátku tím, že její vzhled přihlouplé blondýny je vlastně součástí její taktiky a ostatní soupeři ji díky tomu budou dost podceňovat.

I přes svá slova Nikol ale rozhodně není žádná drsňačka. Před několik týdny si zvedla své ženské sebevědomí, když podstoupila plastiku prsou a z roztomilých jedniček byly najednou čtyřky. Z holčičky se najednou stal pořádný kus ženské. Teď ale k tomu, jak Nicol vypadala dříve. Prsa sice neměla, ale zato působila mnohem drsnějším dojmem. A to díky naprosto odlišné barvě vlasů!

Blond Robinsonka totiž byla dříve černovláskou, jak můžete vidět v galerii. Málokdo by v ní viděl image Barbie, se kterou nastoupila do reality show Robinsonův ostrov. Vy teď můžete posoudit, jaká image se vám líbí na Nikol více. Blondýnka, nebo černovláska. Hlasujte!

Anketa

Robinsonka Nikol je hezčí jako:

Hlasovalo 42 lidí.

Autor: bin

Diskuze