Radim Nigrin - 1
Zdroj: Instagram

Robinson Radim má v plánu taktiku, ze které mrazí: Budu zlý!

Radim z Prahy se toho nebojí. Otevřeně řekl, jakou taktiku v soutěži o dva a půl milionu korun zvolil! Tohle se soupeřům líbit nebude...

7 fotek
Radim Nigrin je pětadvacetiletý podnikatel z Prahy, který se netají tím, že Robinsonův ostrov plánuje vyhrát! Už od pondělí tak budete moct sledovat, jaký Radim je a jestli opravdu bude používat tak drsnou taktiku, jak sliboval.

„Tato hra je o podrazech. Jde o umělé prostředí, kde je zrada nutná, a proto mi nebude v jakékoli podobě cizí. Je to celé o tom být zlý, vypočítavý, manipulativní, zrazovat lidi a na tohle všechno jsem připravený,“ netají se Radim s tím, že bude v reality show velmi rád v postavení zákeřného zrádce a podrazáka.

Otázkou je, jak dlouho s touto taktikou uspěje u svých rivalů. Být za záporáka a zároveň se v soutěži co nejdéle udržet, nebude snadné. Ostatní soutěžící ho totiž budou moct v případě neshod kdykoliv jednohlasně vyloučit. Radim si tak bude muset velmi dobře promyslet, co a jak udělá. Budete mu fandit? Tak ho spolu s dalšími 18 Robinsony sledujte už od příštího týdne každé pondělí a středu na Nově!

Autor: bin

Diskuze