Julia Roberts - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Robertsová v kampani předvedla skvělou postavu! Její věk neuhádnete

Hollywoodská herečka Julia Robertsová oslaví letos v říjnu už dvaapadesáté narozeniny. Ale na svůj věk rozhodně nevypadá. Na nových fotografiích ukázala svou štíhlou postavu i svůj ikonický úsměv. V průhledných punčocháčích pak vynikly hereččiny dlouhé nohy.

Hvězdu filmu Pretty Woman Julii Robertsovou věk rozhodně netrápí. Trojnásobná maminka je ve svých jednapadesáti letech stále fit. Svou postavu si také udržuje pravidelným cvičením a zdravou stravou. Ráda si ale dopřává i sladkosti nebo pizzu. "Proč se všichni bojí těstovin? Těstoviny vám nic neudělají," řekla herečka před rokem deníku New Idea.

 

6 fotek

 

Letos Robertsová natočila novou kampaň pro módní značku, ve které předvádí punčocháče. Na fotografiích je vidět, že má herečka dlouhé štíhlé nohy. Růžový kabát poté zvýrazňuje její hubený pas a široký úsměv celou kampaň rozjasňuje. Robertsová také zvolila blonďaté vlasy, které ji omladily.

 

Ke konci října herečce bude dvaapadesát let. Kromě Pretty Woman si zahrála například ve filmu Notting Hill, Na sv. Valentýna nebo Svatba mého nejlepšího přítele. V roce 2001 získala Oscara za hlavní roli ve filmu Erin Brockovich.

 

O rok později si vzala za manžela kameramana Daniela Modera a spolu vychovávají čtrnáctiletá dvojčata Phinnaeuse a Hazel a dvanáctiletého Henryho. Naposledy si zahrála v loňském roce v dramatu Ben Is Back a zazářila i v seriálu Homecoming.

 

5 Nejlepších cviků pro sexy pevná a štíhlá stehna!
Tlustá lýtka a kotníky? Víme, co s tím

Autor: reg

Diskuze