Robert Downey Jr. - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Perfektní!

Robert Downey Jr. a další hvězdy Avengers si nechali udělat stejné tetování! Jaký má význam?

V pondělí 7. května zveřejnil na svém Instagramu Robert Downey Jr. alias Iron Man fotografie a videa, kde si nechával dělat nové tetování. Spolu s ním byli v tetovacím salónu i další hvězdy Avengers.

8 fotek
Společně s Jeremym Rennerem, Chrisem Hemsworthem, Chrisem Evansem a Scarlett Johansson si nechali udělat stejné tetování. Jen Mark Ruffalo alias Hulk ho zatím nemá. Pěti z prvních šesti Avengers ho vytvořil umělec Josh Lord. Zajímavý znak, který si pětice herců nechala vytetovat, je upravené logo Avengers a číslo šest, které symbolizuje původních šest postav komiksu.

Jeremy Renner, který hraje Hawkeye, a Chris Hemswort, který hraje Thora, si nechali od Lorda udělat tetování současně. Musel za nimi přiletět do Los Angeles z New Yorku, kde obrazec do kůže tvořil Scarlette Johansson alias Black Widow a Chrisovi Evansovi, který ztvárňuje postavu kapitána Ameriky.

Downey pro EW.com řekl, že tetování byl nápad jediné ženy z této šestice Scarlette Johannson. "Ona a Evans si ho nechali udělat v New Yorku. Pak jejich newyorkský přítel Josh Lord, který je mimochodem úžasný, letěl do LA, udělal tetování mě a následně udělal Rennerovi. A pak jsme jsme přemluvili Hemswortha, aby si to nechal děla taky. Bez váhání do toho šel," řekl představitel Tonyho Starka.

Autor: mk

Diskuze