Velké překvapení?

Video: Robbie Williams ukázal nahý zadek!

Britský zpěvák Robbie Williams (40) opět potěšil své fanoušky. Prostřednictvím své oficiální stránky vydal nové album a ukázal zadek.

5 fotek

To by nebyl Robbie, kdyby si pro své fanoušky nepřipravil nějaké speciální překvapení. V pátek prostřednictvím krátkého videa informoval o tom, že mu vyjde nové album.

Novinka by měla obsahovat skladby, které zpěvák náhrál v minulosti, ale zatím se ještě nikde neobjevily. Čtyřicetiletý zpěvák docela zariskoval, protože video byla jeho jediná propagace alba.

Jeho spolupracovník a hlavně producent Guy Chamber se z jeho nápadu moc netěší. "Myslí si, že jsem se zbláznil, když chci zařadit tyto skladby na album, bez toho, abychom ho propagovali v televizi, rozhlase či na turné," svěřil se Robbie ve svém videu.

Máš také co ukázat? Nahraj v naší soutěži fotku a vyhraj 80 tisíc!

Album je zajímavé také svým obalem, na kterém je zpěvák nahý. Je otočený zády, takže ukázal zadek.

Už je nám jasné, proč ho Robbie propaguje jen na svých stránkach... Album nebude dostupné v žádných kamenných ani internetových obchodech. Zakoupit ho můžete jen na jeho webu Robbiewilliams.com, kde si fanoušci mohou objednat klasické CD, podepsanou nahrávku nebo digitální verzi na stáhnutí.

Autor: nn

Diskuze