Pastelka jako cigareta

Robbie Williams přestal kouřit. Prozradil zvláštní metodu, která opravdu zabírá!

Bývalý člen hudební skupiny Take That se už dlouho snaží zbavit se nezdravého zlozvyku. Robbie Williams (44) denně vykouřil i 40 cigaret. Teď se zdá, že se mu konečně podařilo se závislostí na nikotinu zatočit.

7 fotek
Zatímco je u celebrit zcela normální, že utratí celé jmění za nákladnou léčbu, aby se zbavili závislosti, Robbie Williams přišel s levným a jednoduchým řešením dostupným pro všechny. I samotný zpěvák si totiž prošel různými klinikami a bylinnými léčbami. Jenže to vždy vedlo ke kolapsům a panickým atakám.

Přestat s kouřením bylo pro Robbieho těžké. Cigaret se dokázal vzdát už jednou - v roce 2012 po narození dcery Teddy. Nevydrželo mu to ale moc dlouho. Už v roce 2016 se k zlozvyku vrátil. Do nového roku si však dla předsevzetí, že zkusí přestat znovu. Tentokrát prý nadobro.

Pro Williamse je to ale těžké. V minulosti jej například vyděsilo, že při abstinenci přibral na váze. Dodal ale, že je pro něj důležitější zůstat naživu se svými dětmi.

Pokaždé, když teď dostane chuť na cigaretu, vezme si místo ní do ruky pastelku a zabere se do omalovánek, dokud chuť neodezní. „Jednoduše si místo cigarety vybarvuji omalovánky. Pomáhají mi se soustředit na něco jiného. Umění mi pomáhá. Všem, co se pokoušejí přestat kouřit – držte se! Je to těžký boj,“ vzkázal.

Doufejme, že mu jeho novoroční předsevzetí vydrží. „Byl jsem celý týden v pohodě, ale ke konci to bylo horší. V poslední chvíli jsem se zhroutil a dostal jsem panickou ataku. Musel jsem vypadnout z domu a uklidnit se,“ dodal zpěvák. Od začátku roku tak musel Robbie Williams zřejmě vymalovat hodně obrázků.

Autor: kap

Diskuze