Robbie Williams
Zdroj: Profimedia
Byla to jízda

VELKOLEPÝ KONCERT Robbieho Williamse: Bisexualita, nahota a balení fanynek! Čím překvapil?

Strhující vystoupení nabídl v sobotu na letišti v Letňanech anglický zpěvák Robbie Williams. Prokázal své pěvecké kvality i schopnost navázat kontakt s publikem a chytře je pobavit. A ten večer byl pro mnohé nezapomenutelným zážitkem. Sice s pár kily navíc, ale pořád to je ten starej dobrej Robbie...

Pro více než 50 tisíc fanoušků zpíval v nablýskané show zpěvák, bavič a tanečník. Pomyslnou tečku za letošními mega open airy udělal současný popový král Robbie Williams. Svým třetím pražským koncertem opět dokázal, že je v současné pop music jedinečným úkazem. Během své strhující show dokáže bavit i dojímat a střídat pěvecké polohy jako pověstný chameleon. A publikum v Letňanech to s nadšením kvitovalo!


Prvním příjemným překvapením večera byla tentokrát i disco legenda Erasure, která rozhodně nebyla nutným zlem jako většina předkapel. Diváky příjemně předvařila. A pak to přišlo! Koncert odstartovala humorná hymna na oslavu hlavní hvězdy večera oděná do kyltu a tílka a všem přítomným bylo jasné, že to bude veselý večer. Jeho entrée má jako vždy energicky drzý podtext, který vrcholí vyhrnutím sukně se slovy: "Jmenuju se Robbie a tohle jsou mý koule!" Následuje koncertní hecovací stálice Let Me Entertain You a celé Letňany skáčou ve víru euforie. Robbie klasicky zůstává ve své pompézní roli s klidným úsměvem a vědomím, že na to prostě pořád má.Po celou dobu vystoupení sázel interpret hit za hitem, protože za svou dvacetiletou kariéru jich má už pěknou řádku. Nemohly chybět ty největší Rock DJ, Millennium, Feel nebo Come Undone. Nevyčnívaly ani nové kusy z loňské desky The Heavy Entertainment Show, podle níž se jmenuje i aktuální turné. Například song Party Like a Russian dokazuje, že zpěvák stále umí zaujmout a přijít s něčím neotřelým.Kdysi divoch, který zval na pódium polonahé fanynky, sahal jim do výstřihů a před vyprodanými stadiony podepisoval obnažená pozadí, teď na jeviště vytáhne svou manželku. Ta zaskočila za Nicole Kidmanovou v duetu Something Stupid.Zpěvák připomněl i jiné světové hity od Bee Gees, Amy Winehouse nebo Take That, které svižně vystřihl za pomoci diváků. Uctil také památku nedávno zesnulého George Michaela jeho hitovkou Freedom 90. „Sice nejsem gay, ale kdyby George Michael chtěl, abych mu poskytl orální sex, tak bych to hned udělal!“ prohlásil na adresu svého velkého vzoru!Jeho show v žádné místě nestagnovala a stále přicházela s novou podívanou i překvapivými zvraty. Vše spělo k velkolepému konci a večer vyvrcholil ohňostrojem a největším hitem - jeho prvotinou Angels, se kterou v roce 1997 zahájil sólovou kariéru po odchodu z Take That.


Robbie Williams to zase dokázal. Předvedl tuzemskému publiku famózní kulturní zážitek jak po hudební, tak vizuální stránce. Všem zúčastněným opět ukázal, že zvládne být drzým floutkem, citlivým mužem, skvělým bavičem a výborným zpěvákem. A tak skoro dvě hodiny jeho show utekly jako voda. Show, na kterou jen tak někdo nezapomene.

 

Autor: Maci/nova.cz

Diskuze