Rihanna - 1
Zdroj: Instagram
Otřesné

Rihanna v šíleném outfitu ukázala prsa: Navlékla si na sebe pytel a na nohy šarpeje! FOTO

Zpěvačka Rihanna (30) bylo štíhlá, měla krásné vypracované tělo a vždy jí to slušelo. Mnohdy zářila v perfektních outfitech. To se ale před časem všechno změnilo.

5 fotek
Nejen, že Rihanna pořádně nakynula, ale začala se oblékat i do prapodivných oblečků. Tentokrát se kráska z Barbadosu nasoukala do podivného hnědého "pytle" a šílených kozaček, připomínajících psí plemeno s vytahanou kůží - šarpeje.

Divně tvarovaný obleček, který se v rozkroku šíleně zařezával, a nevkusné obří boty, rozšiřující nohy, nezachránila ani odhalená ňadra, které zpěvačka hrdě dmula. Pokud chtěla působit sexy, tak se jí to tentokrát moc nepovedlo.

Fanoušci na Instagramu na zpěvačce u fotografie v tomto outfitu nenechali nit suchou. Pořádně ji zkritizovali. I když, našlo se i několik výjimek, kterým se zpěvaččino otřesné oblečení líbilo.

Na další zajímavosti z Instagramů celebrit se nezapomeňte dívat už ve čtvrtek od 21:35 v pořadu Prásk!, kde vám to nejlepší ze světa sociálních sítí ukáže Veronika Petruchová v rubrice InStars.

Autor: mk

Diskuze