Sexy zpěvačka

Rihanna se předvedla v prádle vlastní značky: Ukázala víc, než kdy předtím! FOTO

Je před Vánoci a tak čokoládová kráska Rihanna (30) promuje svou značku spodního prádla, co může. Na fotografiích nyní ukázala víc, než kdykoliv předtím.

4 fotky
Americká zpěvačka Rihanna promuje vlastní značku spodního prádla Savage x Fenty, co to jde. Na módním mole její prádlo předvedly modelky všech tvarů a velikostí. Nakonec se v něm vystavila i ona sama na svém Instagramu.

Nejdříve se ukázala v červených kalhotkách nahoře bez, později přidala ještě fotky v sexy krajkovém prádle. V královsky modrém body vystavila své bujné poprsí, v černém prádle s barevnými výšivkami a podvazky pak zase vypracovaný zadeček.

Snímků si kromě mnoha fanoušků všiml i Rihannin bývalý partner Chris Brown, který je okomentoval smajlíky s vykulenýma očima. Fanoušků zpěvačky se to ale nelíbilo. Není divu, v lásce ho zrovna nemají, jelikož Rihannu během jejich vztahu fyzicky napadl a byl zatčen. Ačkoliv vztah později slepili, brzy se opět rozpadl. Zůstali však přáteli, a tak se fanoušci o svou oblíbenkyni nejspíše trochu bojí. Pochopitelně ji s Brownem nechtějí vidět znovu.

Autor: mk

Diskuze