Těhotná Rihanna - fotomontáž
Zdroj: Instagram
Bříško z Barbadossu

Rihanna je těhotná! Tajemství prozradili zaměstnanci nahrávacího studia

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček světa Rihanna (26) bude maminkou. A podle jejich přátel výbornou maminkou. Jediným problémem je, že možná ani ona sama nezná otce...

15 fotek
Novinku, která se rychle rozletěla světem showbyznysu, napráskali zaměstnanci nahrávacího studia, kde Rihanna natáčí novou píseň. Prý zcela změnila své pracovní návyky a kvůli jinému stavu si vyžádala řadu opatření, která musejí všichni dodržovat. Nově platí například přísný zákaz kouření.

Z nahrávacího studia také byla vynesena zpráva, jak se bude jmenovat nový song slavné zpěvačky. A asi by byla hodně hloupá náhoda, kdyby pomalá balada s názvem "Baby growing inside", tedy něco jako "uvnitř roste dítě", vznikla jen shodou okolností.

Ale kdo je otec? Její přátelé netuší a je to podle nich jedno. Tak jako tak Rihanna už prý několikrát dokázala, že má k dětem velmi vřelý vztah a bude dokonalou mámou. Zlí jazykové hovoří o tom, že ani ona sama neví, kdo je otcem. Mohl by jím být známý raper Drake, s nímž se rozešla letos v květnu.

 

Autor: pul

Diskuze