Crop Over - Rihanna
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Rihanna jako plameňák! Takhle se vydala na festival na rodný ostrov

Rihanna (31) vždycky ví, jak zaujmout. Tentokrát se na svůj oblíbený festival Crop Over vydala v kostýmu, který připomíná plameňáka. Crop Over je nejbarevnější událostí, která se na zpěvaččině rodném Barbadosu děje a ta na něm téměř nikdy nechybí.

10 fotek
Začátky festivalu Crop Over sahají až do roku 1780, kdy byl Barbados největší dovozce cukru. Na konci sezóny propukly veliké oslavy. Dnes festival láká tisíce lidí z celého světa a téměř nikdy si ho nenechá ujít ani zpěvačka Rihanna, která si každoročně oblékne nějaký šílený kostým.

V roce 2017 vyrazila třeba ve spodním prádle, které bylo vyrobeno z drahých růžových kamenů. Na to, že má pár kilo navíc, sama Rihanna nedbá. V roce 2015 byla oblečená podobně, ale místo růžových volila smaragdové kameny.

Letošní ročník opět nezklamala a oblékla si šaty, které tvořila jen růžová péra. Nezapomněla si k tomu vzít růžové boty na podpatku a perfektně to vše sladit s doplňky. Ty tvořily předně velké kapkovité náušnice.

Na obličeji měla nalepené drobné kamínky a výraznému make-upu vévodily zelené stíny. Nebylo by divu, kdyby veřejnosti připomínala plameňáka, když byla doslova obalená v růžových pírkách. Svými extravagantními modely je známá. Šílené módní kreace preferuje i v soukromém životě.

S dětmi na festival? Pozor na 5 častých chyb, které jim ubližují
Základní pravidla, jak přežít festival ve zdraví

Autor: Han

Diskuze