V minulosti randil s Rihannou
Zdroj: Twitter
Nový páreček

Rihana ulovila nového svalovce. Hvězdu Realu Madrid. Půjdou spolu do vězení?

Čokoládová kráska Rihanna má očividně slabost pro sportovce. Po basketbalistech a baseballistovi si našla fotbalistu a rovnou pěkného rebela.

8 fotek

V náručí sedmadvacetileté zpěvačky se vystřídalo již mnoho mužů. Mezi ty poslední patřil například basketbalista LeBronem James nebo baseballista Mattem Kemp. Jejím posledním úlovkem je protentokrát fotbalista Realu Madrid Karim Benzema. 

Zamilovaný páreček byl již několikrát spolu spatřen ve společnosti. Naposled tomu bylo například v restauraci Giorgio Baldi v Santa Monice či v newyorském baru, kde spolu pařili až do šesti do rána. Rihanna tak vyvrátila spekulace o tom, že by randila s hollywoodským hercem Leonardem DiCapriem. Pár se seznámil minulý rok na Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii.
 
Jak je vidět, Rihanna nemá slabost pouze pro sportovce, ale také pro pořádné rebely. Svého bývalého přítele Chrise Browna obvinila z domácího násilí a jak je vidět, ani Benzema není žádný svatoušek. Fotbalista byl totiž v minulosti obviněn za sex s nezletilou prostitutkou a hrozilo mu vězení. Soud ho naštěstí zprostil viny, takže se Rihanna nemusí bát, že by měla doma dalšího zločince.

Autor: lk

Diskuze