Jak držíte volant? - 1
Zdroj: Profimedia
Něco pro závodníky

ŘIDIČI, POZOR! Pamatujete si, jak držíte při řízení volant? Prozradí to mnohé!

Následující řádky jsou věnovány pouze řidičům. Pokud tedy nejste vlastníkem řidičského oprávnění, pak vám asi tento test nic říkat nebude. Pokud ale drandíte po silnicích jako drak, pak čtěte dál!

Jak držíte volant? Prozradí to dost o vaší osobnosti!

Jednou rukou dole

Lážo plážo styl řízení vypovídá o tom, že máte rádi pohodlí. A s pohodlím je spjatý váš celkový životní styl. Líní ale nejste, a tak je pro váš důležité držet si slušný životní standard za všech okolností. Máte rádi, když má všechno svůj řád, včetně věrného partnerství.

Obě ruce na volantu jako při zkouškách v autoškole

Styl, který si většina pamatuje z autoškoly. Křečovitě napnuté ruce držící to kolo, které dokáže s vozem hotové zázraky! Pokud vám ale tenhle způsob řízení vydržel až dodnes, znamená to, že sice rádi vedete poklidný život, ale občas vám tak trochu hrábne a máte potřebu udělat něco naprosto bláznivého. Pravidla ale vždy dodržujete! Nejen ta silniční.

Jednou rukou nahoře

Jste volnomyšlenkář a nic příliš neřešíte. Váš život je jedna velká party a dovolená v jednom a také se tak cítíte. Lidé se s vámi nenudí, ale chtělo by to trochu zodpovědnější přístup.

Další typy držení volantu najdete na druhé straně!

Autor: bin

Diskuze