Vtipné

Řidič zaparkoval přes dvě místa: Chlápci se mu za to pomstili! VIDEO je hitem internetu

Někteří řidiči občas klidně zastaví přes dvě parkovací místa, jakoby se nechumelilo. Určitě to také znáte a rozčiluje vás to, když pak na parkovišti nemáte kde zaparkovat.

Přesně taková situace se stala na parkovišti v Oregonu v USA. Někdo tu nešikovně zaparkoval své auto přes dvě parkovací místa. Dva muži se mu rozhodli pomstít a teď se na záběrech baví celý internet.

Oba pánové jsou majiteli velkých džípů. Rozhodli se, že řidiči červeného mercedesu, stojícího na dvou místech naráz, dají co proto. Nasedli do svých džípů a zaparkovali natěsno z obou stran červeného auta.

Poté se schovali nedaleko v trávě a sledovali řidičovu reakci. Celou situaci si natočili na video, které později zveřejnili na internet. Když se vrátil majitel mercedesu k vozu, začal kroužit kolem džípů a hledal způsob, jak se dostat ke dveřím. Bez šance!

Později frustrovaně máchal rukama a kopl do kol obou džípů. Nakonec se do auta přece jen dostal. Otevřel kufr a nasoukal se přes něj dovnitř. Sedl si za volant a vycouval.

Autor: mk

Diskuze