Slovenská policie - 5
Zdroj: facebook
Klobouček dolů

Řidič spěchal s těhotnou ženou do porodnice a překročil rychlost. Neuvěříte, jak policisté zareagovali!

„Spěchám za ženou do porodnice.“ Podobnou větu už jako výmluvu použilo zřejmě spousta řidičů, kteří se chtěli vymluvit z toho, že jeli autem moc rychle. Jenže co když opravdu spěcháte do porodnice a vaše žena má v autě nesnesitelné porodní bolesti? Přečtěte si, jak na takovou situaci zareagovali tito policisté.

Slovenští policisté jsou opravdu frajeři! Alespoň ti, co na dálnici zastavili auto, které jelo příliš rychle. Jakmile zjistili, že v něm sedí muž a těhotná žena, která už skoro rodí, ihned zakročili tak, jak měli. Teď sklízejí samé pozitivní reakce.

„Ve čtvrtek (18. 5.) si dálniční policisté všimli auta, které překročilo maximální povolenou rychlost na dálnici. Řidiče následně zastavili na odpočívadle. Za volantem seděl Juraj z Nitry. Vedle něj byla jeho partnerka, která měla porodní kontrakce a bylo na ní vidět, že už má velké porodní bolesti. Policisté okamžitě vyrozuměli operační středisko Krajského ředitelství, že kvůli bezpečnosti a plynulosti jízdy provedou doprovod do porodnice. Budoucí tatínek si přiznal svou chybu a byl připraven snášet důsledky. Protože však šlo o výjimečnou situaci, celou věc kolegové řešili napomenutím. Maminka nakonec zvládla porod bez komplikací. Zachariáš má 50 cm a 3,30 kg. Je zdravý jako buk. Možná jednou posílí naše rady :-). Šťastným rodičům a děťátku přejeme vše dobré. Ostatním vzkazujeme, že pokud se dostanou do podobné situace, volejte ihned číslo 158 (ale když se dá, zkuste to vše řešit včas;)),“ napsala si Policie Slovenské republiky na facebook.

Policisté se zachovali perfektně a právem jim můžeme zatleskat. Pomohli a ochránili tak, jak by měli. Klobouk dolů, chlapi!

Autor: niž

Diskuze