Richard Gere - 1
Zdroj: Profimedia
Šťastná zpráva

Richard Gere se raduje: Stal se dvojnásobným otcem!

Hvězda Pretty Woman Richard Gere (69) v těchto dnech slaví. Jeho milovaná manželka Alejandra Silva (36), kterou si vzal minulý rok, mu porodila syna.

4 fotky
Radostnou událost si o víkendu zažil herec Richard Gere - stal se totiž dvojnásobným otcem. V sobotu mu jeho krásná manželka Alejandra Silva porodila chlapečka. Oblíbený herec z Pretty Woman si vzal svou lásku tajně minulý rok. O sňatku stejně jako o porodu jako první informoval španělský magazín Hola!.

Alejandra a Richard vyznávají buddhismu a díky slavnému herci se osobně přátelí s dalajlamou. Ten se prý také jako první v září minulého roku dozvěděl, že dvojice čekala chlapečka.

Richard má už jednoho syna, osmnáctiletého Homera. Toho mu porodila první manželka Carey Lowell. Ani pro Alejandru to nebylo první dítě. Z manželství s Govindou Fridlandem má pětiletého Alberta.

"Jsem nejšťastnější muž ve vesmíru. Jak bych nemohl být? Jsem ženatý s nádhernou ženou, která je chytrá, citlivá, oddaná pomáhat lidem, se kterou je zábava, je trpělivá, která umí odpouštět, která skvěle vaří a která tvoří nejlepší saláty na světě! Alejandra medituje, je vegetariánkou a skvělou matkou, má dotek anděla. A je to Španělka, tedy ze země králů a královen, Cervantese a Buñuela. Nemohli byste dostat nikoho lepšího," prohlásil Richard na jaře minulého roku po svatbě.

Autor: mk

Diskuze