Řezník alias Marty
Zdroj: oficiální zdroj
Už mu nic nepomůže

Řezník chystá další hnus. Tentokrát se ale nechutný rapper pěkně přepočítal

Nechutný rapper Řezník už není v kurzu a přestává být vidět a slyšet. A tak není divu, že kolem sebe začíná kopat. Chystá provokaci, která bude, podobně jako jeho texty, plná hnusu a násilí.

Rapper, známý také pod jménem Marty, totiž chystá hru. Má to ale háček. Muselo by se muselo podařit vybrat 300 tisíc, které na vývoj potřebuje. Jenže na to má už jen 3 dny a chybí mu ještě slušná hromada.

S vybíráním peněz na nechutnosti má sice Řezník poměrně dobré zkušenosti, se Samirem Hauserem známým svým šňupáním kokainu a zvracením v přímém televizním přenosu od fanoušků vybral dokonce přes 415 tisíc.

Ale hra, která není o ničem jiném, než o bezduchém násilí, to už je i na Řezníkovy fanoušky trochu moc. Naštěstí, u kampaní, které nedosáhnou na cílovou částku, vrací Hithit přispěvatelům peníze a Řezník tak nebude mít tuto obludnost nazvanou "Život Není Krásný - Poslední exekuce" za co realizovat.

Situaci se snaží naivně zachránit “mafiánskou” odměnou, kterou adresuje společnosti vyrábějící limonády. Do té se dlouhodobě naváží ve svých klipech a za 100 tisíc jí nabízí příměří.

Přitom je jasné, že nikdo, kdo má všech pět pohromadě, by na něco takového nepřistoupil. Co by to tak asi udělalo s dobrou pověsti společnosti, která by podpořila vznik takového hnusu?

Řezníku, tentokrát jsi se přepočítal! Podívejte se na video.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Zpěvák, který zvracel v přímém přenosu, zbil na koncertě fanouška

Festival Ynspirology potřetí! Ve Žlutých lázních a s hvězdnými hosty i atrakcemi

Autor:

Diskuze