Inna Puhajková
Zdroj: Archiv TV Nova
Nova expres

Reportérka Inna Puhajková novou moderátorkou Sportovních novin!

Aktualizováno 5.2. 2013 18:41

Inna Puhajková se v současné době usilovně připravuje na moderování Sportovních novin. Poprvé se v roli moderátorky představí zítra 6. února v Poledních Sportovních novinách.

V týmu sportovní redakce není Inna nováčkem, na pozici sportovní reportérky nastoupila v polovině listopadu loňského roku – od té doby se věnuje natáčení a přípravě reportáží z oblasti sportu.

Jak sama přiznala, sport je její celoživotní vášní, a tak samotnou reportérskou činnost vnímala a stále vnímá jako velkou výzvu. „Překvapilo mě, kolik rozmanité a zajímavé práce se za reportérskou činností skrývá. Mám radost, že nyní můžu kromě reportáží divákům přinášet aktuální informace o celkovém dění ve světě sportu i z pozice moderátorky. Z živého vysílání strach nemám, věřím, že to zvládnu,“ dodává s úsměvem Inna.

Inna se narodila 2. března roku 1986, vystudovala Střední policejní školu Ministerstva vnitra v Praze, v současné době studuje třetím rokem marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní. Tři roky strávila pobytem v USA a následně v Rusku, mluví tedy plynně anglickým i ruským jazykem.

ČTĚTE TAKÉ:

Bitka kvůli Jágrovi: Puhajková se pustila do těhotné Štikové

Inna o Jágrovi: Jarda má na potomky ještě čas

Inna Puhajková a její vlasové proměny. Co jí slušelo nejvíc? 

Sexy fotky Inny Puhajkové si můžete prohlédnout na fanda.tv

Autor: Prásk.tv

Diskuze