Tomáš Řepka, Pavel Novotný
Zdroj: Profimedia
Bitva pokračuje

Řepka v noci zvonil u Novotného: Vyskakoval si na něj i jeho ženu! Brzy přišla ostrá reakce

Tomáš Řepka to na sociální síti zase pořádně rozjel a ukázal se v plné parádě. A nejen tam. V noci zvonil u Pavla Novotného a pořádně si vyskakoval na něj i na jeho ženu. Novotný si to však nenechal líbit.

Známá firma, Tomáš Řepka, si to chtěl osobně z očí do očí vyříkat se svým rivalem Pavlem Novotným. Doma ho ale nezastihl a tak mu nechal alespoň vzkaz na Facebooku. „Tak jsem se včera s kamarádem vypravil za tím prasopsem, abychom si přátelsky pokecali, když jsme teda byli ti kamarádi, jak Pavel rád říká. A aby neměl pocit, že mu někdo vyhrožuje, což tihle srabi často mívají. Měl jsem o důvod víc ho navštívit...Teď dokonce budeme mít výročí, protože tenhle pytel sr*cek je námi posedlej už přesně rok. Zatím se nenaplnilo nic z toho, čím Vás tahle zrůdička rok zásobuje. Nekonají se žádný kriminály, vyhazovy, problémy ani tresty smrti, ani bezdomovectví a co je pro něj asi nejhorší, ani chudoba. A já ani Kačka jsme nespáchali sebevraždu, ke který nás nabádá,“ vypsal své emoce na Facebooku Řepka.

„Abyste se pobavili, tak tenhle neúspěšnej a přizdisráčskej šulin vyhrožuje denně už rok všem našim známejm, posílá maily do redakcí se zaručenejma zprávama o nás, prohlašuje, že je informátorem policie, ví všechno, za co bude kdo odsouzenej a na jak dlouho. Neštítí se vypisovat všem kamarádům, zaměstnavatelům i spolupracovníkům. Posedlý stalkerský h*vado. Teď by měla jít sedět Katka. Asi za barvu rtěnek, nebo knížky, co má doma,“ pokračoval ve svém výlevu.

Aby toho nebylo málo, nezapomněl zmínit ani svou bývalou ženu Vlaďku Erbovou. „Dokonce se spojil s mojí exmanželkou, která pro něj vždycky byla koštětem a prostitutkou a zprávama, co mi o ní psal, se bavíme doteď. Tak snad Erbová jednou nevystřízliví, když se jí to nepovedlo celej život, už se to asi ke smutku našeho syna nestane," hlásal Řepka dál.

Jelikož Novotného doma bývalý lídr Sparty a známý „bitkař“ Tomáš Řepka nezastihl, nemohl mu svůj duchaplný vzkaz předat do očí. Naneštěstí však byla doma jeho manželka. Bohužel to v jeho příspěvku na Facebooku schytala i ona. "Když se rozhodnu si s ním promluvit, zalígruje se doma a pošle za sebe svou ženu. On si vždycky problémy, jako správný ho*no řeší přes ženský. Tak Pavle, nevymlouvej se na tatínka, brzy se potkáme a místo mne a Katky se starej o svoji ženu. Včera jsem ji viděl a víš co.... bylo mi jí líto. Rozebírat to tady nebudu, ale kdysi v Atlasu jí to slušelo víc a možná tehdy k flašce neměla tak blízko. Je to smutnej příběh...,“ vypisoval Řepka ve svém šíleném příspěvku dál.

Pavel Novotný se k celé situace velmi brzy vyjádřil také: „Po jedenácté v noci u nás (už podruhé během dvou týdnů) zazvonil Tomáš Řepka. Bohudík pro něj jsem nebyl doma. I když bohudík... Moje paní mu předvedla blikanec, během kterého stihl jen ustupovat a něco blekotat. Policii ani tentokrát nevolala. Je jí Řepky líto, ví, že to měl befelem. Dostal ode mne SMS, ať 20 min počká, že jedu z natáčení. Nepočkal. Ani se nedivím. Jak říkám, ženu mám velmi ráznou. Hovno král Prahy. Je to srab, co v noci zvoní a budí děti a pak uteče před statečnou ženskou. Troska k politování.“ 

Autor: mk

Diskuze