Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: Profimedia
Opravdu milé

Řepka po prohraném soudu: Tahle slova budou Vlaďku Erbovou hodně bolet!

Ve čtvrtek soud rozhodl. Tomáš Řepka (44) kvůli neplacení alimentů bude muset odpracovat 180 hodin veřejně prospěšných prací. A jak to vypadá, vztek si teď vylévá na bývalé manželce Vlaďce Erbové (36).

7 fotek
Když se Řepka s Erbovou v roce 2015 rozváděl, domluvili se na alimentech v hodnotě patnácti tisíc korun. Ty měl Řepka platit na syna Markuse každý měsíc. Jenže pak Vlaďka u soudu řekla, že její bývalý manžel na syna pošle pár stovek a tím to hasne.

Řekův dluh za alimenty se tak vyšplhal ne neuvěřitelných 219 tisíc korun. Za to pak u soudu dostal veřejně prospěšné práce. Jenže se proti rozsudku odvolal. Teď ale soud odvolání odmítl a Řepka si tak bude muset práce opravdu odčinit. To je rozzuřilo natolik, že se velmi nehezky vyjádřil na účet Erbové, která soud vyhrála.

„Čeho nejvíce lituji, je to, že mám dítě s někým, kdo nezapře své romské předky,“ vyjádřil se pro Expres.cz Řepka o své bývalé ženě. Rozsudek ale prý respektuje. Zajímavé je, že si původ své bývalé ženy plně uvědomuje až teď. V době, kdy spolu ještě byli, přitom Řepka ze všech stran poslouchal rasistické narážky na svoji ženu. V té době ji sám bránil. A dnes? Používá sám úplně stejná slova pohrdání...
 

Autor: bin

Diskuze