Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Kristelova Katerina
Prásk.tv

Řepka jí hnije v base, ale ona umí žít. Kristelová si užívá svobodu!

Od té doby, co je Tomáš Řepka (45) ve vězení, ukazuje Kateřina Kristelová (39), jak si užívá svobodu. Neustále zveřejňuje snímky z kaváren a vináren, až to skoro působí, že ji pobyt jejího partnera v base vůbec netrápí.

11 fotek
Fotbalista Tomáš Řepka nastoupil do vězení za zpronevěru peněz, neplacení alimentů a pornoútoky na exmanželku Vlaďku Erbovou. Strávit tam má dva a půl roku. Kristelová tvrdí, že je odloučení rozhodně neskolí.

Dle jejího Instagramu to skoro vypadá, jako kdyby ji pauza ve vztahu nevadila. Fotí si nebe, chodí s kamarádkami na víno a chmury od ní rozhodně nečekejte.

Drobnou změnu ale v jejím chování zaznamenat lze. Dosud se snažila skrývat si obličej, ale nyní ho po dlouhé době ukázala. Usmívá se mezi lahvemi vína.

Hrát na okolí sebejistou ženu, kterou nic netrápí, je ale jistě jen póza. Řepku, jak ona sama často říká, považuje za lásku svého života a rozhodně na něj hodlá na svobodě počkat.

Po jeho propuštění si navíc bude moci přečíst novou knihu, kterou Řepka za zdmi věznice hodlá psát. Právě to vzkázal fotbalista skrze svoji partnerku veřejnosti. 

Má váš život správný směr? A co když ne? 9 kroků k nápravě
Vážný vztah co nejdřív nebo si v mládí užívat? Co je lepší?

Autor: Han

Diskuze