Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: Profimedia
Neplatí alimenty

Řepka dluží Erbové skoro 200 tisíc. K soudu ho přivezl vlastní řidič

Právě dnes stanul bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) před Městským soudem v Brně, kde se probírala vyživovací povinnost na jeho syna Marcuse, kterého má s bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou (37). Řepka jí dluží na alimentech minimálně 175 tisíc korun a hrozí mu až roční vězení.

7 fotek
Tomáš Řepka se topí v dluzích. U Městského soudu v Brně se snažil obhájit, proč neplatí alimenty na syna Marcuse a žádá tím pádem jejich snížení.

"Zkoušel jsem pracovat v pohostinství a jako správce objektu, ale nebyl jsem schopen tam pracovat. Byly tam na mne narážky ze strany hostů. Dnes jsem v situaci, že nemám z čeho brát," vypověděl pod přísahou někdejší hráč pražské Sparty, nebo anglického West Hamu.

Soudce rozhodl, že Řepka musí do 14. května letošního roku uhradit dlužnou částku. Nutno podotknout, že sníženou dlužnou částku. Ve finále se nejedná o 175 tisíc, ale jen o 24 tisíc, z nichž 5 už zaplatil.

Došlo i na žerty, kdy soudce podotkl, že doufá že Řepka nepřijel vlakem. Narážel na nehodu dvou vlaků, které se v Brně dnes srazily. „Ne, měl jsem řidiče," odvětil mu Řepka. Vzhledem k tomu, že bývalý fotbalista žádá o snížení alimentů, zněla jeho odpověď skoro až nepatřičně.

Neplatí výživné? Víme, jak se k penězům dostat
Kam po rozvodu? Radši k mámě, nebo tátovi?

Autor: Han

Diskuze