Veronika Kubařová - 5
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek
Svatební zvony

GALERIE: Veronika Kubařová po roce opět ve svatebním! To ale vzala hopem

Herečka Veronika Kubařová je vskutku krásná nevěsta. Proč si po tak krátké době oblékla znovu bílý závoj? Měla k tomu vážný důvod.

18 fotek
Veronika Kubařová a Renáta Czadernová se oblékly do svatebních šatů a nechaly si od kadeřníka Honzy Kořínka vykouzlit neokoukaný svatební účes.

Ještě to není ani rok, co se herečka Veronika Kubařová vdávala a už opět oblékla svatební šaty. Ne snad, že by ji čekala druhá veselka, ale protože se stala jednou z tváří kolekce svatebních účesů. „Docela mě ta nabídka překvapila, myslela jsem si, že nejsem zrovna typ na focení vlasových kreací. S Honzou fotily už i mé kolegyně, a tak jsem si řekla, proč ne, vždyť je to nová zkušenost,“ popisuje své rozhodování Veronika.

Ona sama na svůj velký den D vzpomíná ráda. „Byl to krásný den, přesně podle mých představ. Teď v létě to bude rok. Je hrozné, jak rychle to letí. Měli jsme krásnou svatbu. S rodinou a přáteli. Byl to mejdan, tak jak jsme chtěli a přáli si,“ prozrazuje Kubařová.

Moderátorka Renáta Czadernová si po letech opět vyzkoušela svatební šaty a svatební účesy. „Společně s Honzou Kořínkem pravidelně fotíme a jsem ráda, že jsem jako tvář jeho salonu opět mohla být u toho,“ říká usměvavá brunetka. Renáta se často ve společnosti neukazuje, prý nemá moc čas. „Práce, studium i rodina mi zabírají hodně času. Se svými přáteli ale ven chodím, jen u toho nebývají fotografové,“ usmívá se moderátorka. Společně se svým přítelem si teď dokonce pořídila i domácího mazlíčka.

Autor: DyA prask

Diskuze