Meghan Markle - 3
Zdroj: Profimedia
O koho jde?

Rebelující Meghan Markle vysekla poklonu největší módní ikona!

Někteří příznivci britské královské rodiny mají Meghan Markle (37) v lásce, jiní nikoli, jelikož dle jejich názoru moc rebeluje. Za výstřelek je považováno i to, že si místo béžových nehtů namaluje červené. Teď se ale vévodkyně ze Sussexu zastala jedna z největších módních ikon na světě.

10 fotek
Meghan Markle to má jakožto člen britské královské rodiny zatraceně těžké. Herecký svět, ve kterém se dříve pohybovala, jí dával mnohem více prostoru, teď je ale svázána královskými pravidly, které chce nechtě musí dodržovat.

Spíš si ale vybrala druhou variantu a rozhodla se alespoň občasně rebelovat. Místo béžových nehtů si sem tam vezme červené a namísto uzavřených bot provokuje v sandálkách. Seriózní Britové nad potřeštěnou Američankou kroutí hlavou.

Nedávno Meghan přiznala, že chce na panství Frogmore americkou chůvu. Poruší tak další tradici, kdy byly na dvůr najímány chůvy z Norland Collage. Meghan zkrátka mění všechno, co jí přijde pod ruku.

Pokud se dosud cítila, že nemá zastání, tak teď už nemusí. Podporu jí vyjádřila šéfredaktorka americké Vogue Anna Wintour. Ta na adresu Meghan řekla následující. „Do královské rodiny skutečně přinesla inspirující modernost,“ uvedla.

„Myslím na obraz, který mám v hlavě...vévodkyně ze Sussexu sama kráčející uličkou, to je pro mě vyjádření moderní ženy,“ dodala. Meghan teď musí být jistě nadšená, když ji pochválila módní guru. Informace přinesl deník The Sun.

Autor: Han

Diskuze