Ta se teda nezdá...

REBELKA: Nebojácná Kristina Kloubková svištěla Prahou s bandou motorkářů! Strýc prý řekl, že jí zláme nohy sám

Moderátorka Kristina Kloubková (39) je nejen talentovanou tanečnicí a součástí moderátorského týmu TV Nova, ale i ženou, která se ničeho jen tak nezalekne. Podívejte se na bláznivé video!

Na burácejícím silném Harley se ve spanilé jízdě projela kromě dalších motorkářů i oblíbená moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková. Sama ale přiznala, že hřmotný stroj neřídila.

Jízdu si užívala jako spolujezdec. "Já jsem jela na ní, neřídila jsem ji, protože tohle bych si vůbec netroufla držet v ruce. Má to 460 kilo a kdyby mi to upadlo, tak to asi nikdo nikdy nezvedne ani se mnou," vtipkovala moderátorka.

Spanilé jízdy Prahou se účastnio přes dva tisíce motorek a jejich kolona byla dlouhá několik kilometrů. A jak je tom s těmito stroji Kristina, nebojí se? "Vždy jsem chtěla mít motorku. Znala jsem primabalerinu z Francie, která měla motorku a jezdila na ní na balet. A já chtěla moc motorku..." Proč si ji Kristina dosud tedy nepořídila? A kde to motorkáři nakonec zakotvili? To se dozvíte v následujícím videu!

Autor: Prásk!

Diskuze