Bill Doughten
Zdroj: YouTube.com
Peníze až na prvním místě

DRZOST: Realitce vadilo, že muž parkoval u svého domu! Poslala mu drsný dopis

Barbara a Bill Doughten jsou svoji už od 70. let. A dlouhé desítky let žijí v jednom domku, k němuž vede stará příjezdová cesta. Jenže s přibývajícími léty se jim zhoršuje zdraví, a proto začali parkovat podélně na trávníku. To se však nelíbilo jedné realitce a napsala jim výhružný dopis!

V roce 2014 jim dorazil anonymní dopis od jedné realitní společnosti, ve kterém četli: "Snažím se v okolí prodávat domy za miliony dolarů. Jezdím se svými klienty kolem vašeho domu a vidím, jak parkujete na kraji chodníku. Máte příjezdovou cestu - používejte ji!". Nikdy by je nenapadlo, že by to mohlo někomu vadit, když je trávník jejich!

Šokovaný pár si výhradu nenechal líbit a Bill odepsal nepřátelské realitní kanceláři: "Moje noha už není dobrá tak jako dřív. Mám špatné koleno a třes, takže je pro mě snažší zaparkovat tímto způsobem, protože je to blíž k předním dveřím domu a mohu tak například i snáž vynést tašky s nákupem.

To rozčílilo i jejich vnučku Stephanii Powley a dopis dala na Facebook. Ten okamžitě sdíleli tisíce lidí, kteří vyjádřili podporu starým manželům. Také druhá vnučka Teresa Dougham neskrývala rozčílení: "Vůbec neměli takový dopis posílat!" A Barbara dodává: "Můžu si dělat, co chci. Auto stěhovat nebudu. Nevím o žádných domech za miliony dolarů v okolí." A i když stále neví, kdo stál za dopisem, mají velkou podporu ve své komunitě. Tak snad už manžele nebude nikdo otravovat.

Autor: ham

Diskuze