Rytmus a Jasmina Alagič
Zdroj: Instagram
Je to venku

Rytmus konečně kápnul božskou: Miluju Jasminu Alagič! Jako důkaz ukázal společné VIDEO

25. 5. 2018

Už delší dobu se šuškalo, že Patrik Rytmus Vrbovský (41) randí s krásnou moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič (28). Mlžení jim ale nevydrželo moc dlouho. Rytmus na sociální síti přiznal barvu. Jasminu prý miluje a svá slova ztvrdil dokonce polibkem!

9 fotek
Rytmus své soukromí nikdy moc neventiloval na veřejnosti, ale dnes udělal vyjímku. "I když nejsem povinný se zpovídat o tom, s kým se stýkám, s kým se kámoším, atd., tak tady máte moje vyjádření. Milujem Jasminu Alagič. Dopřejte nám," napsal Rytmus k videu, na kterém jde směrem ke krásné moderátorce a na důkaz lásky ji láskyplně vezme za ruku a políbí!

Takové přiznání bylo po tom všem zatloukání opravdu nečekané! Rytmus se totiž jen před několika měsíci rozešel se zpěvačkou Darou Rolins (45), se kterou žil sedm let, a tak to vypadá, že s hledáním nové lásky příliš dlouho neotálel.

Jeho vztah s Rolins byl velmi sledovaný. Oba si přáli mít do budoucna společného potomka, ale bohužel se nepoštěstilo. Dara byla první, kdo rapperovi moderátorku SuperStar přál. „Slečnu jsem potkala na společenské akci, kterou moderovala. Sympatické, normální děvče. Žádná vypatlaná kráska. Já bych se do ní taky zamilovala, takže se Patrikovi vůbec nedivím, že ji registruje,“ překvapila podle Blesku Dara svým upřímným vyjádřením... Tak snad bude nový slovenský pár šťastný a sem tam se podělí o nějaké střípky ze společného života!

Autor: Nap

Diskuze