Frederick Jay Bowdy - 1
Zdroj: facebook.com
Velká tragédie...

RÁNA PRO SVĚT FILMU: Hollywoodský herec si v přímém přenosu prostřelil hlavu!

Hollywoodský herec se zastřelil v přímém přenosu před zraky tisíců lidí. Zanechal po sobě milující manželku a šest dětí. Co ho k tomu vedlo?

5 fotek
Frederick Jay Bowdy (†33) byl ve čtvrtek zadržen kvůli podezření ze sexuálního útoku. Hned na druhý den byl herec propuštěn na kauci 100 000 dolarů (2,5 milionu korun). Nejspíš ale nezvládl mediální nápor a nátlak na jeho osobu v rámci této kauzy a čtyři dny po svém propuštění si sáhl na život. Skutečnost je o to děsivější, že to udělal v přímém přenosu přes sociální síť.

Jay Bowdy se kolem půl šesté v pondělí ráno přihlásil na svůj Facebook. Zapnul si online přenos a v slzách oznámil všem sledujícím, že spáchá sebevraždu. Nikdo tomu nechtěl věřit. Jay pak ale vzal do ruky zbraň a bez váhání si prostřelil hlavu. Lidé, kteří sebevraždu v přímém přenosu sledovali, byli v naprostém šoku a nemohli uvěřit vlastním očím.

Herec tu navíc po sobě zanechal velkou rodinu. Se svojí manželkou měli šest dětí a je bezesporu, že celá rodina musí v těchto chvílích prožívat šílená muka. Jaye jste mohli zaregistrovat v loňském dramatickém snímku Prepper a letos měl rozpracovaný další film, který už ale bohužel nedotočí. Co se hercovi honilo hlavou a proč přesně tenhle otřesný čin spáchal, ví bohužel jen on sám.

Autor: mic

Diskuze