Odporný útok

VIDEO: Vlaďka Erbová v slzách! Telefony za ni bere přítel Gulaši. Co se stalo?

Opravdová špína a nechutný útok na Vlaďku Erbovou, který se dotkl celé její rodiny. Byla ošklivě zneužita. Celou věc teď řeší policie

Na Vlaďku Erbovou se toho hrne poslední dobou víc než dost! Před nedávnem skončila na kapačkách kvůli zádům, sama ale ještě netušila, že to bude její nejmenší problém. "Ve chvíli, kdy začal inzerát, tak jsem měla čtyřicet promeškanejch hovorů a přes třicet SMS a vyděsila jsem se, že se něco stalo dětem. A poté, co jsem zavolala na jedno z čísel, jsem zjistila, že se jedná o inzerát," prozradila zoufalá Erbová.

"Vlaďka Erbová jako eskort" - tak přesně tohle plnilo titulní strany všech bulvárních plátků - a co hůř právě i erotických webů. Jenže jaké to je, když takovým falešným útokům musí čelit i rodina? Navíc je tenhle výmysl víc než intimní.

"Tak moje rodiče to věděli hned ten den. Ve chvíli kdy to bylo soukromý a nebylo to v tý veřejný fázi, jsem doufala, že to utichne, ale následně se to dostávalo do médii a postihlo to mojí rodinu a primárně moje děti," postěžovala si.

Okamžitě začala celou věc řešit a předala záležitost právníkům. "Nastalou situaci považujme za velmi vážnou, byli učiněny určité právní kroky, které však já osobně nemohu s ohledem na probíhající vyšetřování nyní jakkoliv komentovat," uvedla modelka.

A jaké na inzerát vlastně byly reakce? Nechutné návrhy, neustálé vyzvánění telefonu a desítky mužů, kteří jí stále posílali fotografie svých intimních partií. "Ono když vám chodí fotky různých přirození, tak ono to fakt není příjemný. A můj malej to potom našel," povzdychla si.

Vlaďka absolutně netuší kdo by měl zájem její osobu takto poškodit. Doufá, že teď, když vše předala policii, se celá záležitost nějak vyřeší. Absolutně ale netuší, kdo za nechutným činem stojí. A jakoby toho bylo málo, objevil se další webový portál, kde se někdo vydával za Vlaďku a nabízel své/její erotické služby online. Vlaďku a její manažerku na situaci upozornil muž, který erotický portál sám navštěvoval. Modelka je na dně! Celý situace ji psychicky vyčerpává. Největší psychickou oporou jí je její přítel hokejista Michal Gulaši, který celou situaci prožívá s ní.

Autor: mk

Diskuze