Shannen Doherty - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Smutná zpráva

Rakovina je zpět! Shannen Doherty alias Brenda z Beverly Hills musí na operaci

Od doby, kdy se představitelka Brendy ze seriálu Beverly Hills 90210, Shannen Doherty (46), radovala, že svůj boj nad rakovinou vyhrála, uplynul už rok. Nyní ale musí na operaci!

6 fotek
Hvězda seriálu Beverly Hills 90210, Shannen Doherty (46) dlouhou dobu bojovala s rakovinou. Nikdy nepřestávala být pozitivní a zákeřnou nemoc nakonec porazila. Myslela, že už je vše konečně v pořádku, ovšem nadšení ldouho nevydrželo.

Přesně před rokem se Shannen Doherty radovala, že je konec a nyní prožívá muka znovu. začátkem dubna byla herečka na testech. „Test na jeden marker nádoru vyšel dobře. Další je zvýšený. To znamená, že musím na další testy a sledování," svěřila se tehdy Doherty.

Další testy bohužel ukázaly, že se rakovina prsu zřejmě vrátila a herečku nyní čeká operace. „Můj lékař mi musel odebrat krev před blížící se operací. Měl se mnou trpělivost a vůbec nekomentoval můj strach z velikosti té jehly. Byl trpělivý, milý a velmi dobrý. Slibuji, že jakmile se uzdravím, budu choti darovat krev. Děkuji všem nesobeckým dárcům krve," napsala představitelka Brendy na sociální síť. Stále neztrácí optimismus a věří, že se opět uzdraví.

Autor: mk

Diskuze