Jitka Čvančarová
Zdroj: Profimedia/ Instagram
Žena si vždy poradí

Rajcovní Jitka Čvančarová si při barvení vajíček pomáhá svými bujnými prsy! VIDEO

Jitka Čvančarová (40) je obdivovaná nejen jako skvělá herečka, ale také majitelka obrovských přírodních ňader. A ty umí využít dokonce i při takové činnosti jako je barvení velikonočních vajíček.

15 fotek
Jitka Čvančarová se letos připravovala na Velikonoce opravdu velmi důkladně. S dětmi pekla a dokonce i barvila vajíčka. A že jich nebylo málo! Na důkaz svůj výtvarný um dokonce i natočila.

K tomu jí asistovaly její bujné křivky, které jí posloužily jako držák na telefon při natáčení. „Zdobím, zdobíš, zdobíme... Trochu to mrskám, máme jich s El nabarvených 50 ke zdobení. No, nezbude zítra ani jedno, slivka nachystaná, mazance napečené, beránkovi stuhu kolem krku, tak teď ta vejce. Kdyby vám někomu vrtalo hlavou, kde mám ten mobil, jak že to točím, tak samozřejmě z výstřihu. Přeji vám všem hezké Velikonoce!“ napsala herečka k videu.

Bohužel ve videu můžete vidět pouze hereččiny šikovné, obratné ruce, jak zdobí nabarvená vejce. To, jak si dala telefon do výstřihu, si zvláště pánové budou muset vybavit ve svých představách.

Autor: bin

Diskuze