Gratulujeme

RADOSTNÁ NOVINA: Známá youtuberka se bude vdávat! Své ano řekla přímo ve VIDEU

Stalo se to neplánovaně, tedy alespoň ona to nečekala. Řeč je o jedné z nejúspěšnějších českých youtuberek a sestře nyní již bývalého youtubera Jirky Krále. Katka totiž řekla své ano dlouholetému partnerovi, který ji požádal o ruku.

11 fotek
Katka Králová je nejen sestrou Jirky Krále, který se ještě před rozjetím své youtube kariéry proslavil v reality show TV Nova Farma (viz. video výše), ale dnes už hlavně sama úspěšnou youtuberkou, která má na svém kanále Svět podle Katky bezmála 300 tisíc odběratelů.

A právě díky natáčení se Katce a jejímu dlouholetému partnerovi Tomášovi podařilo na video zachytit jedinečný okamžik, o kterém Katka samozřejmě dopředu nevěděla. Tomáš byl totiž rozhodnutý požádat ji o ruku na velmi speciálním místě.

Pár se vydal na několik dní na dovolenou do Maďarska, odkud mladá youtuberka natáčela takzvaný vlog, aby její fanoušci měli šanci vidět část toho, co procestovali. To ale ještě netušila, co se Tomáš chystá udělat. Když se byli podívat do jednoho z místních parků, sedli si na takzvaný růžový kámen, o kterém se traduje, že když se na něj posadí mladý, svobodný pár, tak se do roka vezme. A tak se Tomáš rozhodl této pověře jít trochu naproti a Katku na místě požádal o ruku... A ona řekla ano!

Nejromantičtější žádost o ruku! Budeš tiše závidět
Žádost o ruku může být velkým zklamáním

Autor: bin

Diskuze