Monika Absolonová - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Gratulace!

RADOSTNÁ NOVINA: Monika Absolonová je podruhé těhotná! Prozradila termín porodu

15. 5. 2018

Je to tady! Zpěvačka Monika Absolonová je konečně v tom! Dlouho se s partnerem snažili o druhé miminko a nakonec se opravdu zadařilo. Kdy bude rodit?

6 fotek
Zpěvačka Monika Absolonová založila rodinu teprve před několika lety. Do té doby štěstí na muže příliš neměla, a tak se hlavně soustředila na kariéru muzikálové zpěvačky. O to více si užívá mateřství se synem Tadeášem.

Tadeáše zpěvačka má s hokejistou Tomášem Hronou (37) a právě s ním teď čeká vytoužené druhé miminko. Těhotenství ale ze strachu ze zdravotních komplikací dlouho tajila.

„Čekám miminko. Moc se těšíme celá rodina, včetně Tády, který si to úplně neumí představit, ale všem vypráví, že miminko má 3 metry. Zatím všechny testy dopadly výborně, tak se modlíme, aby tomu bylo tak i nadále a vše probíhalo tak, jak má. Tímto se omlouvám všem, že jsem v posledních měsících skoro nikam nechodila, prudila, že mi všechno smrdí atd., ale nešlo to... a přiznám se, že úplně dobře mi stále není. Co nás všechny pobavilo, že termín porodu vypadá na 20.11., že bychom měli troje narozeniny v rodině? Uvidíme. Držte mi pěsti a děkuji moc,“ prozradila na sociální síti nastávající dvojnásobná maminka.

 

Autor: bin

Diskuze