Melišovi z výměny - 1
Zdroj: facebook.com
Gratulujeme!

RADOSTNÁ NOVINA: Mladičká Iva (18) z Výměny manželek konečně porodila! Holčička je opravdu krásná! FOTO

Kontroverzní pár Iva a Marian (46) z Výměny manželek sice počítali s tím, že porod má přijít až v neděli 5. srpna, ale jak se říká, přírodě nelze poručit. A tak se oba stali podruhé rodiči nečekaně už 27. července!

5 fotek
Na Ivu a Mariana z Výměny manželek asi jenom těžko lze zapomenout, a tak se diváci, kteří na Nově viděli tento hodně rozporupln díl, zajímají o jejich další osud. Krátce po odvysílání dílu Iva oznámila, že k holčičce Dominice brzy přibude další potomek.

Všechny to dost zarazilo, protože to vypadalo, že Iva s Marianem jsou rádi, když dokážou zajistit malou Dominiku. Po finanční stránce na tom nebyli úplně nejlépe. Oni ale dokázali, že když se chce, všechno jde. A tak minulý týden Iva porodila krásnou dceru Anetku!

„Už jsou doma. Obě jsou v pořádku. Malá se jmenuje Anetka,“ prozradil pro extra.cz šťastný Marian, který se ale více k situaci vyjadřovat nechce, protože už má strach ze zlých reakcí okolí, které stále nedokáže překousnout věkový rozdíl mezi ním a Ivou. Ta už je ale konečně plnoletá, a tak páru rozhodně nic nebrání v tom, žít s dcerami plnohodnotný život.

Autor: bin

Diskuze