Bradley Cooper a Irina Shayk - 1
Zdroj: Profimedia
Gratulujeme!

Andílek Victoria's Secret před pár dny předváděl spodní prádlo a dneska je v tom! Hollywoodský herec bude táta

Herec Bradley Cooper (41) a modelka Irina Shayk (30) spolu chodí rok a půl. Na svatbu to zatím nevypadá. Pár však světu prozradil jinou úžasnou novinku. Irina je těhotná!

9 fotek
Ruská kráska, která v minulosti zahřívala postel fotbalové superstar Cristianovi Ronaldovi (30), je těhotná! Fešák Bradley Cooper se tak stane otcem. Irina tento týden předváděla luxusní spodní prádelko na show značky Victoria's Secret v Paříži, těhotná je tedy evidentně jen pár týdnů. Po bříšku totiž zatím není ani stopy.

Vztah Iriny a Bradleyho byl  za ten více jak rok jako na houpačce. Pár několikrát oznámil rozchod. Jak se ale zdá, vše dobře dopadlo a oba dva se nyní nemohou dočkat miminka a založení rodiny.

Uvidíme, zda přiletí čáp, nebo vrána. Jedno je jisté, jestli to bude holčička a zdědí geny po své matce, máme na světě další supermodelku. Irina je totiž svou krásou a dokonalým tělem proslulá. Pokud se Irině narodí chlapeček, geny Bradleyho Coopra zajistí, že to bude velký fešák, o kterého se ženy budou prát a třeba podědí geny i ty herecké. Nechme se překvapit!

Autor: bk

Diskuze