Galerie: Výměna manželek: Palba sprostých slov během
Zdroj: TV Nova
Drsný vzkaz

Radka z Děčína promluvila o náhradní manželce Radce: Je to narušený člověk a Vladan se bál o život dětí!

Radka z Děčína otevřeně řekla, co si myslí o náhradní rodině Radce a Vladanovi. Zároveň uvedla svůj pohled na věc a na nadávky lidí, které se na ni a Jardu sypou.

5 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme mohli sledovat rodinu ze Šarovy u Bohuslavic, kterou tvořili Radka (37), Vladan (41) a dcery Sára (6) a Viktorka (2). Na druhé straně jsme se seznámili s Radkou (37), Jardou (41) a syny Martinem (15) a Járou (10), kteří žijí v Děčíně. Rodiny si navzájem opravdu nesedly a situace se vyhrotila natolik, že došlo ke sprostým nadávkám a urážkám.

„Vladan není zlý člověk, je vlastně hodný. Nebyly s ním problémy, byl to nekonfliktní člověk. Řekl mi, že se Radka léčí a že bere antidepresiva. Každý den se mi svěřoval, že se bojí o životy svých dětí, a proto s ní je. Ona zničehonic třeba začne křičet, protože je narušená. Potvrdili mi to i sousedé. A tak jsem měla obavy a chtěla jsem se vrátit domů, protože jsem měla doma taky děti a ona tam byla s nimi. Bála jsem se, co se doma děje a že jim Radka ublíží,“ uvedla Radka z Děčína pro TV Nova.

Její manžel Jarda souhlasil, že to neměl jednoduché a v noci nemohl vůbec spát, protože se bál o život svých dětí. „Ráno vstala, zamkla se v koupelně, nepustila ani děti do koupelny, aby mohly mít ranní hygienu. Každé ráno tam byla zamčená tak na půl hodiny. Pak připravila manželovi kafe. Po práci mu udělala jídlo a kafe a pak si šla lehnout a ležela tam do večera. V televizi to vypadalo, že uklízí, ale ona vůbec neuklízela. Ten bordel byl její a ne můj,“ upřesnila Radka, která zároveň přiznala, že už je mnohem klidnější a už tolik nenadává.

„Manžel to natáčení chtěl ukončit také. Měl obavy o děti, bál se o ně, že jim Radka může ublížit. Radka mu řekla, že bere antidepresiva a že jí nezabírají. Byl vyřízený z toho, že je tady u nás nemocný člověk,“ doplnila zdrcená Radka, které velmi vadí, jak jsou s Jardou na veřejnosti prezentováni a že jim lidé nadávají. Druhá Radka, ze Šarovy u Bohuslavic, totiž uvedla, že jí Jarda vyhrožoval a urážel mimo kamery. A že dokonce zvracela strachy. A co nakonec Radka s Jardou Vladanovi a Radce vzkázali? „Ať si dál žijí, jak žijí. A ať se mají dobře“.

Autor: niž

Diskuze