Nový rok, nové výzvy

RADIKÁLNÍ PROMĚNA Jiřího Pomeje! Chce dostat zpátky manželku Andreu?

Nemocný Jiří Pomeje (54) se po mnoha týdnech cítí konečně lépe. A to dokonce tak, že se rozhodl radikálně změnit svůj vzhled. Otázka je, jestli mu to jeho zdravotní stav dovolí.

7 fotek
Minulý pátek byl s rakovinou bojující Jiří Pomeje přemístěn do honosného soukromého sanatoria Na Pleši. Stačilo pár dní a uprostřed brdských lesů se mu udělalo lépe. Alespoň to tvrdí jeho spasitel a kamarád Pavel Pásek. Podle jeho slov se Jiřímu ulevilo, ubrali mu utišující léky a plánuje si veselejší budoucnost.

Jiří ale nehodlá čekat, až se uzdraví a s životními změnami začal už teď. Nejspíš se rozhodl, že se chce podobat novému příteli manželky Andrey Pomeje (30) Petru Plačkovi (38), který je samý sval. Podle Páska si tak usmyslel, že se z něj prý stane takzvaný „bobulák“.

„Jirka je najednou přímo posedlý proteinama a domáhá se jich. Dokonce je přesvědčený, že do dvou měsíců bude fit a pojedeme spolu do Thajska. Tak se prý musí dát do kondice,“ sdělil Blesku šokující převrat Pásek. Sám si je ale vědom toho, že zítra může být vše jinak a Jiřímu se zase přitíží. Kéž by mu ale vitalita a optimismus vydržely i dál. S těmi se životní překážky zvládají vždy lépe.
 

Autor: bin

Diskuze