Radek John
Zdroj: isifa.com
Proč to říká?

Radek John: Jsem hamižný!

Politik Radek John o sobě říká, že je hamižný. Proč?

6 fotek


Bývalý manžel herečky Zlaty Adamovské Radek John se společenským akcím v posledních letech vyhýbá, slavnostní otevření nového butiku s ručně šitými džínami si ale nenechal ujít. A důvod byl jednoduchý. Populární publicista, moderátor, spisovatel, scenárista a v posledních letech politik totiž nemá co na sebe.

„Kvůli práci v parlamentu nosím asi osmery šaty a deset košil. Už mě to štve, tak jsme si říkal, že to chce změnu. Domluvil jsem se tady, že mi něco doporučí. V soukromí vlastně nosím jedině džíny,“ svěřil se John, který razantně odmítá pomoc stylistů.

„Během minulého volebního období jsem si nechal ušít dva obleky a ty mi jsou dnes velké. Jsem bohužel natolik hamižný, že se mi nechce jít ke krejčímu pro nové. Teď musím nosit obleky, které jsem míval ještě na Nově,“ směje se šetřivý politik, který je tak mezi svými kolegy raritou.

A i když letos Radek kandiduje do Europarlamentu, přiznal se, že by rád zase scénář k filmu. „Mám rozepsaný scénář podle knížky Petra Štrompfa. O policajtovi, se kterým zametli, protože se pustil do něčeho, co se nelíbilo mocným. Pár takových znám, bylo to před rokem 2010 a jejich osudy za film určitě stojí,“ dodal John, kterého prý Vít Olmer přemlouvá k pokračování filmu Bony a klid 3.

Autor: mivr

Diskuze