Kluk chtěl vyhrát ipad
Zdroj: Twitter
Smolař

Kluk nejel na dovolenou s rodiči, aby získal v soutěži vysněný iPad. Neuvěříte ale, co místo něj vyhrál!

Rodinka z amerického Brightonu chtěla odjet s dětmi na dovolenou. Jedno z nich se však kvůli vidině nového iPadu těchto radovánek vzdalo. Kdyby chlapec věděl, co ho čeká, raději pojede s rodiči a sourozenci pryč...

Sam Stannard nikdy nechyběl ve škole ani na jednu hodinu. Soutěž, které se chtěl zúčastnit, spočívala v tom, že do losování byli zapsáni ti studenti, kteří dosáhli 100% docházky. Výherní cena byla Apple iPad, takže když se Samova rodina rozhodla odjet na dovolenou, on raději zůstal doma, protože věřil, že vysněný přístroj vyhraje.

Výherní ceremonial se konal na Portslade Aldridge Community Academy v Brightonu. Bohužel, jak již asi tušíte, Sam iPad nevyhrál. Místo toho se ale zklamaný chlapec doškal něčeho zcela jiného. Dostal psací pero!

Tatínek Lee (52) se po návratu, k nešťastné výhře syna, vyjádřil: ‘’Syn byl trošku zklamaný, jelikož chodil celý rok poctivě do školy a ani jeden den nechyběl. Nakonec byl oceněn jenom obyčejným perem. Věřil jsem mu celým svým srdcem.’’ Sám chlapec k tomu dodal: "Kdybych se měl znova rozhodnout, pravděpodobně bych s rodiči na dovolenou odjel.'' A má pravdu! Doplatil na materialistické sny, přitom smysl života je v zážitcích a v lidech kolem!

Autor: mak

Diskuze