Nové pořady TV Nova
Zdroj: TV Nova
Bude to jízda!

ŘADA NOVINEK: Televize Nova představila jarní programovou nabídku! Na co se můžete těšit?

Skupina Nova dnes na tiskové konferenci představila programové novinky pro jaro 2017 s několika premiérovými formáty. Na co se můžete na jaře těšit?

„Cílem skupiny Nova jako dlouhodobého lídra českého televizního trhu je nabídnout atraktivní obsah pro celou rodinu, ze kterého si každý vybere to své. Proto jsme se rozhodli v letošním roce investovat do obsahu a programových formátů a obohatit tak naši programovou nabídku. Tematické stanice se od svého založení postupně programově vyvíjely a teď, když dospěly do podoby, kterou jsme si představovali, rozhodli jsme se přistoupit k rebrandingu. Chceme divákům ještě zřetelněji ukázat jejich propojení se skupinou Nova a pestrost naší nabídky,“ říká Alex Ruzek, ředitelka sekce programu skupiny Nova.

Nova k oslavě svých 23. narozenin dne 4. února 2017 zastřeší všechny své stanice pod název skupiny. FANDA se mění v Nova Action, ze stanice TELKA se stává Nova Gold, název Nova Cinema zůstává, podobně jako její zaměření na nejlepší české a zahraniční filmy. Stejně tak u Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prochází drobnými změnami pouze loga stanic, ale na diváky i nadále čeká atraktivní sportovní obsah. Největší proměnou prochází stanice SMÍCHOV. Z té se stává Nova 2, druhá stanice, na které diváci od jara najdou několik hodin lokálního premiérového obsahu každý den, včetně oblíbených mezinárodních zábavných formátů i divácky oblíbených komediálních pořadů. Nově se diváci dočkají také zpravodajství TN2, které poběží každý všední den od 22.00.

Během patnáctiminutového zpravodajského přehledu TN2 se diváci dozvědí nejdůležitější události uplynulého dne. Stejně tak budou TN2 monitorovat aktuální události, které se staly v České republice a ve světě v čase od konce hlavní zpravodajské relace na TV Nova do dvaadvacáté hodiny večer. V nabídce nebudou chybět ani rozšířené informace o počasí a sportu. Ústřední tváří zpravodajské relace bude moderátorka a reportérka Michaela Šmídová. TN2 se na televizní obrazovce poprvé představí v pondělí 6. února.

Programové novinky jarní sezóny

Poslední únorovou neděli (26. února) se od 20.20 na obrazovku TV Nova vrátí fenomenální zábavná show Tvoje tvář má známý hlas, ve které se znovu představí české celebrity v rolích populárních světových hvězd hudební scény. Pokračovat budou nově nasazené formáty – kriminální seriál Specialisté, který i nadále poběží každé pondělí od 20.20 na TV Nova, i napínavá reality show Robinsonův ostrov. Tu si diváci mohou vychutnat v premiérových dílech dvakrát do týdne, a to v pondělí od 21.15 a ve středu od 21.35.

Do jarního schématu budou patřit také premiérové díly televizního pořadu Chart Show plného hvězdných hostů a pěveckých vystoupení. Chart Show představí divákům tematické žebříčky těch nejúspěšnějších českých hitů v různých kategoriích jako nejlepší duety, party hity nebo 80´s. Jednotlivými epizodami bude provádět zkušený moderátor Libor Bouček. Pořad poběží každou sobotu, od 18. února, ve 20.20 na TV Nova.

Velkolepé show

Tvoje tvář má známý hlas
Fenomenální zábavná show Tvoje tvář má známý hlas se vrací na obrazovky televize Nova, a to v neděli 26. února. Osm českých hvězd se každou neděli ve 20.20 převtělí do některé z kultovních osobností hudební scény. Neuvěřitelnými proměnami tentokrát projdou Tatiana Vilhelmová, Martha Issová, Adéla Gondíková, Martin Dejdar, Aleš Háma, Ondřej Ruml, Markéta Konvičková a Milan Peroutka. Jejich výkony budou hodnotit osvědčení porotci Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková, čtvrtým porotcem bude v každé epizodě jiná hostující osobnost. Pořadem bude i tentokrát provázet pohotový Ondřej Sokol. První díl poběží v neděli 26. února.

Chart Show
Premiérové díly televizní show Chart Show nabídnou řadu pěveckých vystoupení a hvězdných hostů. Pořad představí tematické žebříčky těch nejúspěšnějších českých hitů z různých kategorií. Zazní například party hity, nejlepší duety, nejlepší zamilované písně nebo skladby z 80. let. Jednotlivé žebříčky hitů sestavili zakladatel Akademie populární hudby Martin Hrdinka a jeho tým. V každém díle budou diváky bavit slavné osobnosti, které budou vzpomínat na vybrané písně. První epizoda se bude věnovat kultovním hitům, tedy skladbám, které byly a jsou součástí zlomových okamžiků. Zazpívají například Lunetic nebo Lucie Bílá. Ve studiu budou žebříček glosovat Těžkej Pokondr nebo Ondřej Brzobohatý. A těšit se mohou diváci i na vystoupení největší ikony české popmusic Karla Gotta. Pořadem bude provázet Libor Bouček.

Oblíbené původní pořady

Ulice
Na jaře ovlivní dění v Ulici peníze, nemoc, ale především láska, která má mnoho tváří – platonická, vášnivá, nerozhodná, závislá nebo na jednu noc. Frantu táhne srdce za jeho láskou Skyler a synkem Christianem do Amsterodamu, Rozinu zase za studiem a kariérou do Ameriky a Moniku k potřebným do Tanzanie. Do Ulice ale přichází také nové tváře. Nově obsadí volný post tiskového mluvčí na radnici Robert Bláha (herec Vuk Čelebić). Mladý, pohledný, sebevědomý muž, který si je své neodolatelnosti vědom a neváhá ji využít ve svůj prospěch. Citelně tak zasáhne do života Niklovým, u kterých neodolá jeho odzbrojujícímu pohledu Světlana ani Vendula. Vendule zamotá hlavu i nový obyvatel Ulice, řezník Pavel Pelc (herec Jan Řezníček). Parťačce kapitána Hermana Karle přijíždí bratr Bruno, nevybouřený kluk, kterého víc než škola zajímají večírky. Novou postavou bude také Luboš Mareček, kterého ztvární Rostislav Novák st.

Ordinace v růžové zahradě 2
Nová láska čeká také na hrdiny z Ordinace v růžové zahradě 2. Vše ale nebude jen příjemné. Hrdinové prožijí i bolestné chvíle, osudová setkání a tragédie, které budou mít fatální následky. Čestmír Mázl vstoupil do roku 2017 s novou láskou, tou je jeho krásná kolegyně Alena Rytířová. Otu Kováře čeká období velkého rozhodování v soukromí i v práci. V životě Petra Hanáka nezůstane kámen na kameni, když mu v něm velký vítr udělá vyšinutá pacientka Šárka. Běla Valšíková se opět setkala se svým bývalým manželem Eduardem, který si ale do Kamenice přivedl mladičkou snoubenku Bibi. Lucie s Darkem si prožijí noční můru každého rodiče, která otřese nejen jejich vztahem. Takové bude jaro v Ordinaci v růžové zahradě 2. Do seriálu zamíří herec Miroslav Etzler jako bývalý manžel Aleny Rytířové, MUDr. Karel Rytíř.

Výměna manželek
Úspěšná reality show Výměna manželek přichází na jaře 2017 s premiérovými epizodami a novými dramaty z českých manželství. Každý díl představí dvě zdánlivě odlišné domácnosti, které se budou po deset dnů potýkat s nesnázemi nového člena domácnosti. V premiérových dílech diváci například uvidí, jak se podaří Janě začlenit do romské rodiny žijící v Irsku. Těšit se můžou na to, jestli a jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. Nebo jak se Míla vypořádá s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchýní, která se do všeho plete? V závěru každého dílu se obě rodiny poprvé setkají a mají možnost konfrontace.

Premiérové zahraniční filmy

I na začátku roku 2017 uvidí filmoví nadšenci působivé příběhy, nevšední prostředí, rozličné žánry a skvělé výkony světových hereckých osobností. Ve společnosti Matthewa McConaugheya budou diváci moci prožít podivuhodné dobrodružství při sledování Oskarem oceněného, vědeckofantastického sci-fi Interstellar. V něm se hlavní hrdina jako velitel vesmírné mise pokusí najít nový domov pro ohrožené lidstvo. Na jaře bude divákům TV Nova dělat společnost také Tom Cruise, který se ve filmu Na hraně zítřka dostane do časové smyčky a opakovaně, i když pokaždé jinak bude prožívat stejnou bitvu. Hvězdný pár utvoří v komedii Dovolená za trest Adam Sandler a Drew Barrymore, kteří se shodou náhod ocitnou se svými dětmi na společné dovolené v Africe. V hlavních rolích výpravného dobrodružného sci-fi sourozenců Wachowských Jupiter vychází se po boku Channinga Tatuma představí Mila Kunis. Chvíle plné napětí a působivou atmosféru prožijí děti, ale i celé rodiny u výjimečného příběhu Můj přítel delfín 2 a pohádky Zloba – Královna černé magie s Angelinou Jolie. Existence lidstva bude ohrožena obrovským monstrem v akčním snímku Garetha Edwardse - Godzilla. Další vzrušující zážitky prožije Chris Evans jako Captain America, který se ocitne tváří v tvář nečekanému nepříteli ve snímku Captain America: Návrat prvního Avengera.
 

Autor: bin

Diskuze