Vražda v Mexiku - ilustrační foto
Zdroj: isifa.com
Nebyli na něj hodní

Půjde sedět? Třináctiletý kluk zastřelil otce a bratra

Rodinné neshody by se rozhodně neměly řešit způsobem, jakým předvedl tento chlapec. Před dlouholetým vězením ho nakonec nezachrání ani jeho nízký věk.

Mladý Mexičan žijící v Hughes Springs v Texasu byl odsouzen k dvaceti pěti letům ve vězení! Zastřelil svého otce a mladšího bratra (12).

Longview News-Journal uvedl, že se chlapec dne 9. ledna přiznal ke dvěma vraždám. Vzhledem k jeho nízkému věku nikdo nechápe, jak se to mohlo stát?! Dítě zůstane ve vazbě pro mladistvé, než dosáhne svých devatenáctých narozenin, kdy bude převedeno do vězení pro dospělé.

Krajský šerif dne 27. června zaznamenal mladistvého volajícího na linku 911. Poté policisté našli dvě těla, jedno staršího muže (32) a jeho syna (12), která byla nedaleko jejich rodinného domu v Hughes Springs.

Prokurátoři tvrdí, že byl tento závažný zločin plánovaný, ale prvotně zaměřený jen na otce. Bohužel zrovna v tu chvíli přišel domu jeho mladší bratr, kterého nakonec také zabil. Malý vrah byl převezen do vězení Gregg Country pro mladistvé.

 


 

Autor: pul

Diskuze