Koho se bojíte
Zdroj: Twitter
Ví, o čem mluví

PSYCHO TEST: Ze které postavy máte největší strach? Ani ve snu by vás nenapadlo, co to o vás prozradí!

Test osobnosti pochází od maďarského psychiatra Lipóta Szondiho, který se prostřednictvím vzájemných sympatií a antipatií k určitým typům tváří, snažil zjistit, jaký člověk je. Tohle je sice pouze zkrácená verze, ale přesto o vás může prozradit mnohé.

Podívejte se pořádek na obrázek a prohlédněte si všech 8 typů tváří. Vyberte si toho, který vás nejvíce děsí, toho, koho kdybyste potkali na ulici, strachy byste ani nedýchali. Máte ho? Tak se podívejte, co o vás vypovídá tvář, kterou jste zvolili!

TYP 1
Pokud jste si vybrali portrét přísného profesora, zřejmě skrýváte určité sklony k agresi. Jinak jste ale neškodní a schopni se podřídit a obětovat svým blízkým a celkově lidem, které máte rádi. Když se zaseknete, nic a nikdy s vámi nehne. Ideální zaměstnání pro vaší povahu je řezník, chirurg, nebo také třeba zubař.

TYP 2
Ten, kdo si vybral otylého podivína, ten údajně podle maďarského profesora potlačuje silné sklony k agresivitě. Snažíte se ale navenek vystupovat jako mírumilovný a až přehnaně laskavý člověk. Tahle přetvářka vás ale poměrně vyčerpává. Ideálním vybitím pro vaši náročnou povahu je dostatek sportovních aktivit.

TYP 3
Pokud vás děsí usměvavý pán s knírem, znamená to, že jste plní energie. Máte ale tendence v sobě hyperaktivitu potlačovat a spoutávat se stereotypním stylem života. Jste ale pěkně stydliví a i to je možná důvod, proč se tolik krotíte a zadržujete své pocity. Ideálním vyžitím pro člověka jak jste vy je povolání novináře, nebo kreativce v oblasti reklamy.

TYP 4
Vyděsila vás paní s nepříliš duchapřítomným výrazem? Pak nemáte sami zájem příliš vnímat svět a navazovat sociální vztahy v něm. Kvůli sociálnímu statusu se střetáváte se spoustou lidí, ale v hloubi duše se cítítě stále osamělí a vztahy, které máte, vás dostatečně nenaplňují. Baví vás činnosti, při kterých si vystačíte sami. Takový odchod do kláštera by nemusel být špatnou volbou právě pro vás.

TYP 5
Podivná dáma s ještě podivnějším účesem vás vyděsila k smrti? Jste prý jasný exhibicionista! Sice se snažíte působit jako rezervovaný, nepříliš společenský člověk, ve skutečnosti byste ale chtěli být rebel, který je rád středem pozornosti. V kěterých věcech jste extrémista - styl života či volba povolání není ve vašem případě zas tak tradiční.

TYP 6
Pokud vám nedá spát tato neškodná bytost, máte asi problém sami se sebou. Trpíte pocity méněcennosti a nejste schopni docenit jakkoliv své úspěchy. Chválu přijímáte velmi těžce. Na veřejnosti se ale možná snažíte vystupovat jako bezstarostný extrovert, sebevědomý a ctižádostivý.

TYP 7
Vzbudil ve vás vtipný postarší vousáč strach a pochyby? Pak v sobě velmi silně potlačujete nadšení a radost ze života. Mezi lidmi jste vyhlášený morous, který je zdrženlivý a drží si odstup. Potřebujete mít vše neustále pod kontrolou.

TYP 8
A tady jde do tuhého! Koho vyděsil tento mladíček, ten má údajně problém s vlastní identitou, konkrétně se sexualitou. To se ale před lidmi do jisté doby snažíte popírat. A nejen před lidmi, možná i sami se sebou - zamysleli jste se někdy nad vašimi vztahy? Pečujete přehnaně o svůj zevnějšek? Možná to něco znamená...

Tak co, sedí to na vás?

Autor: bin

Diskuze