Která žena je podle vás nejstarší? - 1
Zdroj: Twitter
Vyberte si

PSYCHO TEST: Která žena je podle vás nejstarší? Výsledek vám prozradí více, než myslíte!

Pokud občas pochybujete o svém psychickém a duševním zdraví, můžete se tímto kreativním a zábavným způsobem o sobě něco dozvědět! Stačí se jen podívat na obrázek a odpovědět na otázku: Která žena vypadá podle vás nejstarší?

Pokud jste odpověděli:

První žena - žena v zelené barvě je podle vašeho úsudku ze všech čtyř nejstarší? Pak to znamená, že jste realista, který má rád, když jde všechno podle toho, jak si to naplánuje. Řídíte se v životě spíše rozumem a nepodléháte zbytečně emocím.

Druhá žena - tvrdohlavost je vaše druhé jméno. Pokud má někdo jiný názor než vy, je zle! Málokdy se dokážete smířit s tím, že ne každý má stejný pohled na věc jako vy. Sebevědomí vám rozhodně nechybí a díky tomu si vždy pilně a svědomitě jdete za svým cílem.

Třetí žena - jste kreativní člověk, zkrátka tělem i duší rozený umělec. Neustále vymýšlíte něco nového, máte spoustu nápadů a přemýšlíte jinak, než většina lidí kolem vás.

Čtvrtá žena - jestli jste si vybrali fialovou ženu, pak jste člověk, kterému mohou všichni závidět. Jste pořád v pohodě, příliš se ničím netrápíte, jste neskutečně pozitivní a máte vlastní tempo. Zkrátka no stress!

Tak co, sedí to na vás?
 

Autor: bin

Diskuze