Tomáš Klus a dcera Josefína - 1
Zdroj: facebook.com
Zpověď trojnásobného tatínka

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ: Tomáš Klus promluvil o narození třetího potomka! Byl u porodu?

Úžasnou zprávu oznámili dnes v dopoledních hodinách manželé Klusovi – Tamara přivedla na svět již třetího potomka! K Josefínce a Alfrédovi tak přibyl další člen rodiny, kterým je holčička Jenovéfa. A jaká jsou první slova oblíbeného zpěváka?

8 fotek
Zpěvák Tomáš Klus (31) promluvil v rozhovoru pro rádio Frekvence 1 o dnešním narození své dcery Jenovéfy. Ta přišla na svět v Ústavu pro péči o matku a dítě v pražském Podolí a Tomáš Klus byl u toho! Nechtěl si tento krásný okamžik nechat ujít.

„Byl jsem dnes svědkem toho líhnutí. Moc děkujeme za gratulace,“ řekl Tomáš s tím, že kvůli narození dcery si vzal volno. „Já se nebudu několik následujících dnů vrhat do práce. Chci být oporou,“ řekl na Frekvenci 1. Rodina pro něj znamená zkrátka všechno!

„S mojí ženou přišel do mého života jiný vítr a ten změnil úplně všechno. Teď jsem šťastný a nehledám štěstí v jiných stájích,“ dodal zpěvák. Podle serveru nasejmena.cz v České republice v současné době žije 116 žen se jménem Jenovéfa a jejich věkový průměr činí 78 let. Jenovéfa Klusová ho tak teď o něco snížila. Početné rodince gratulujeme k nádherné novince!

Tomáš Klus: O všech jeho poprvé a plánovaných ročních prázdninách ROZHOVOR
ROZHOVOR s Tomášem Klusem: O novém klipu, chystaném turné i o módě

Autor: niž

Diskuze